עיצוב הבית – פשטות זה המפתח להצלחה

2018-10-30 | 08:53:00

שלום לכולם,

שמי אולה פורטנוי, בת 30, עוסקת בתחום האדריכלות והעיצוב כבר מעל ל5 שנים.

אני רוצה לדבר אתכן קצת על עיצוב .

יש הרבה זוגות שפונים אלי לעצב להם את הבית וחוששים להיכנס להוצאות גבוהות מאוד או אומרים לי תמיד את המשפט הבא "זה יעלה הון".

אז התשובה שלי היא לא! לא תמיד עיצוב הבית עולה הרבה כסף, לפעמים אפשר להסתפק בהוצאה לא גבוהה ולהפוך את הבית שלכם לפינה חמה ונעימה שלא בא לכם לצאת ממנה.

תמיד תזכרו שהפשטות היא המפתח להצלחה, אני הולכת עם המשפט הזה כל חיי ולפי דעתי בעיצוב יש לו המון אמירה.
אל תנסו להמציא את הגלגל ולשים המון דברים מיותרים ויקרים בדירה. הוסיפו רק את האלמנטים שאתם באמת צריכים. אל תנסו לשים הרבה אקססוריז מיותרים כי זה לא מה שיעשה את העבודה ויהפוך את הבית שלכם למעוצב, זה רק מוסיף לכם המון אבק והוצאת כסף מיותר.

תיצרו המון ניגודים בדירה. תגדירו חללים בעזרת צביעת קירות בחללים. אל תפחדו להשתמש בצבעים כהים כחלק מהעיצוב, זה מוסיף המון!

תדאגו לבחור ריהוט פרקטי, פשוט ופונקציונלי. לדוגמה, אפשר להשתמש בארונות כוורת ,זה מאוד פרקטי, זול וניתן להגדיר על ידי ארונות אלו חללים שונים .

כשאתם בוחרים ריהוט זול, שעשוי סיבית או MDF, תזכרו שהוא לרוב יראה יותר יפה בצבעים כהים.

עוד טיפ קטן לסוף, אל תנסו להכביד על החלל עם מראות או תמונות גדולות במיסגור גס או צבוע זהב , זה לא תמיד יעשה את העבודה ולפעמים זה אפילו עלול לכער, תדאגו להתאים פשוט את קבוצת הצבעים בצורה נכונה גם אם מדובר בהרבה תמונות קטנות. לפעמים גם תמונות גדולות שאינן ממוסגרות נראות מדהים על הקיר ומהוות סוג של תכשיט.

אל תשכחו  " פשטות- היא המפתח להצלחה"!

LOVE YOU ALL

אולה פורטנוי

הנדסאית אדריכלות, מעצבת בתים, מתכננת דירות ושינויים קוסמטיים. נותנת מענה בנושאי עיצוב הבית וחדרי ילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

mamashpuhe@gmail.com

072-3300607